Navigare
 Portal
 Index
 Membri
 Profil
 FAQ
 Cautare
Conectare

Mi-am uitat parola

Ultimele subiecte
» Heyaaa.....
Lun Apr 04, 2011 1:34 pm Scris de GKT_alinee

» How pure are you?
Joi Aug 27, 2009 12:23 pm Scris de Serena C.C.

» In acest moment
Vin Aug 21, 2009 6:33 pm Scris de Velo

» Daca m'ai fi cunoscut...
Joi Aug 20, 2009 7:11 pm Scris de Velo

» Cum crezi ca te descuri la scoala?
Joi Aug 20, 2009 6:59 pm Scris de Velo

» Top 5 melodii preferate
Joi Aug 20, 2009 5:23 pm Scris de Féerie

» Ce animal ai fost in trecut?
Joi Aug 20, 2009 3:37 pm Scris de Velo

» Are you Spoiled?
Joi Aug 20, 2009 7:35 am Scris de Serena C.C.

» What Shugo Chara Guy Is For You?
Joi Aug 20, 2009 7:31 am Scris de Serena C.C.

Noiembrie 2017
LunMarMierJoiVinSamDum
  12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
27282930   

Calendar Calendar

Afiliere
Image and video hosting by TinyPic Image and video hosting by TinyPic

Saga

 :: J-music :: J'rock :: Alice Nine

Vezi subiectul anterior Vezi subiectul urmator In jos

Saga

Mesaj Scris de Féerie la data de Lun Aug 25, 2008 6:41 am



Profile :

Real Name: Sakamoto Takashi

* Part: Bass
* Birth Date: June 24th, 1982
* Blood Type: AB
* Height: 176 cm - 5'9"
* Weight: 55kg
* Shoe Size: 27 cm
* Perfume: DOLCE&GABBANA
* Favorite Phrase: "Wife!"
* Hobbies: dogs, walking, sadistic hobbies
* Won't Give Up: things I'm proud of
* Fascination: Clothes
* Favorite Music: UNDERWORLD, downy, NUMBER GIRL, Music that makes you feel floaty/sick
* Favorite Brands: NCYHAIT, abx, ZUCCa, Garson, Ku
* Previous Bands: Visage, Delta Ark

_________________
Take me to a place where doors are open
A lovely little place where no one's broken

Welcome to the world of "No One's Listening"
avatar
Féerie
Endless Admin ~

Numarul mesajelor : 1664
Varsta : 24
Localizare : Imperial Concerto
Data de inscriere : 22/08/2008

Vezi profilul utilizatorului http://ivory-irony.blogspot.com/

Sus In jos

Vezi subiectul anterior Vezi subiectul urmator Sus


 :: J-music :: J'rock :: Alice Nine

 
Permisiunile acestui forum:
Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum