Navigare
 Portal
 Index
 Membri
 Profil
 FAQ
 Cautare
Conectare

Mi-am uitat parola

Ultimele subiecte
» Heyaaa.....
Lun Apr 04, 2011 1:34 pm Scris de GKT_alinee

» How pure are you?
Joi Aug 27, 2009 12:23 pm Scris de Serena C.C.

» In acest moment
Vin Aug 21, 2009 6:33 pm Scris de Velo

» Daca m'ai fi cunoscut...
Joi Aug 20, 2009 7:11 pm Scris de Velo

» Cum crezi ca te descuri la scoala?
Joi Aug 20, 2009 6:59 pm Scris de Velo

» Top 5 melodii preferate
Joi Aug 20, 2009 5:23 pm Scris de Féerie

» Ce animal ai fost in trecut?
Joi Aug 20, 2009 3:37 pm Scris de Velo

» Are you Spoiled?
Joi Aug 20, 2009 7:35 am Scris de Serena C.C.

» What Shugo Chara Guy Is For You?
Joi Aug 20, 2009 7:31 am Scris de Serena C.C.

Noiembrie 2017
LunMarMierJoiVinSamDum
  12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
27282930   

Calendar Calendar

Afiliere
Image and video hosting by TinyPic Image and video hosting by TinyPic

Hiroto

 :: J-music :: J'rock :: Alice Nine

Vezi subiectul anterior Vezi subiectul urmator In jos

Hiroto

Mesaj Scris de Féerie la data de Lun Aug 25, 2008 6:41 am



Profile :

Real Name: Ogata Hiroto

* Nick Name: Pon
* Part: Guitar
* Birth Date: May 4th, 1985
* Blood Type: O
* Height: 166 cm - 5'5
* Weight: 51kg (112 pounds)
* Shoe Size: 26 cm
* Ring Size: 14-17
* Perfume: None
* Favorite Phrase: Hot/wild, Neverending
* Hobbies: visiting famous places in Japan, photography, trying various foods
* Won't Give Up: beliefs and guitar
* Fascination: Skateboard and collecting shoes
* Favorite Music: Post-Rock, hot things, hide, Audioslave
* Favorite Brands: Effect no Fuku, adidas, Tornado Mart
* Previous Bands: BAQUEPIA
* Liked Type: Person who is holding my hot heart straight.
* Disliked Type: Cold Person.
* Favourite Colour: Gold
* Favourite Food: Ramen
* Favourite Saying: Invincible
* Least Favourite Food: Celery
* What Type of Guitar he is Using: Gibson Les Paul

_________________
Take me to a place where doors are open
A lovely little place where no one's broken

Welcome to the world of "No One's Listening"
avatar
Féerie
Endless Admin ~

Numarul mesajelor : 1664
Varsta : 24
Localizare : Imperial Concerto
Data de inscriere : 22/08/2008

Vezi profilul utilizatorului http://ivory-irony.blogspot.com/

Sus In jos

Vezi subiectul anterior Vezi subiectul urmator Sus


 :: J-music :: J'rock :: Alice Nine

 
Permisiunile acestui forum:
Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum