Navigare
 Portal
 Index
 Membri
 FAQ
 Cautare
Conectare

Mi-am uitat parola

Ultimele subiecte
» Heyaaa.....
Lun Apr 04, 2011 1:34 pm Scris de GKT_alinee

» How pure are you?
Joi Aug 27, 2009 12:23 pm Scris de Serena C.C.

» In acest moment
Vin Aug 21, 2009 6:33 pm Scris de Velo

» Daca m'ai fi cunoscut...
Joi Aug 20, 2009 7:11 pm Scris de Velo

» Cum crezi ca te descuri la scoala?
Joi Aug 20, 2009 6:59 pm Scris de Velo

» Top 5 melodii preferate
Joi Aug 20, 2009 5:23 pm Scris de Féerie

» Ce animal ai fost in trecut?
Joi Aug 20, 2009 3:37 pm Scris de Velo

» Are you Spoiled?
Joi Aug 20, 2009 7:35 am Scris de Serena C.C.

» What Shugo Chara Guy Is For You?
Joi Aug 20, 2009 7:31 am Scris de Serena C.C.

Iunie 2018
LunMarMierJoiVinSamDum
    123
45678910
11121314151617
18192021222324
252627282930 

Calendar Calendar

Afiliere
Image and video hosting by TinyPic Image and video hosting by TinyPic

Fantomele

In jos

Fantomele

Mesaj Scris de Féerie la data de Mar Aug 26, 2008 12:25 am

Buh -_-' credeti ca exista asa ceva?

Mda z.z sunt eu cea care are prea multa logica si e prea realista, deci nu cred ca exista fantome n_n' I mean, vezi perdeua miscandu-se sau ti se intampla ceva ciudat imediat dai vina pe ceva supranaturla well eu nu sunt asa.
Fiecare are imaginatie, mai bogata sau nu, si imaginatie ne joaca des feste si ne putem imagina o multime de lucruri care de fapt nu exista. si mie mi s-au intamplat niste lucruri ciudate O_O' dar nu am incercat sa descopar ce s-a intamplat de fapt si nici nu am dat vina pe fantome, deci pentru mine nu exista u.u'

Welcome to the world of "No One's Listening"
Féerie
Endless Admin ~

Numarul mesajelor : 1664
Varsta : 24
Localizare : Imperial Concerto
Data de inscriere : 22/08/2008

Vezi profilul utilizatorului http://ivory-irony.blogspot.com/

Sus In jos

Re: Fantomele

Mesaj Scris de Coll: Set la data de Mar Aug 26, 2008 12:34 am

Nu vreau sa CRED ca exista...
Sincer sunt foarte sperioasa....
Dupa ce am scapat de frica de intuneric,cand ma uitam la un film horror tot mi'era frica de intuneric -.-' ma rog...
Coll: Set
Bloody Waltz ~

Numarul mesajelor : 1134
Varsta : 23
Localizare : Tearjerker
Data de inscriere : 25/08/2008

Vezi profilul utilizatorului http://frail-limb-nursery.blogspot.com

Sus In jos

Mesaj Scris de grafittix la data de Mar Aug 26, 2008 12:48 am

Ei bine nu pot sa spun ca mi s-au intamplat cine stie ce lucruri ciudate, dar chiar cred in fantome. Stiti voi, energia sufletului care nu-si agseste linistea ^^. Nu vad de ce nu ar exista, si multe intamplari nu se puteau realiza, oricat de realistic ai gandi n_n', decat cu ajutorul fortelor supranaturale ^^. Nu stii emisiunea aiai de pe Discovery care era de la 10 seara vneri? CHiar cred ca toate acele fapte erau adevarate, martorii nu puteau fi chiar atat de buni sa joace teatru. Plus ca eu am vizitat o casa bantuita ( bine, m-am uitat pe fereastra in ea, avea un mobilier gen anii 1900 si era plin de praf, si aia cu care eram se gandeau sa sparga usa ca sa intre in ea o_o ). De unde stiu ca e bantuita? Pai, anime fanii din Baia Mare au mers intr-o seara sa filmeze la "crazy talibans" ( nu ca s-ar fi vazut ceva, nu era nici o sursa de lumina, poate niste lanterne n_n' ). AU verificat filmul pe dealul cu casa de doua ori si nu s-a vazut nimic. Si cand au coborat au vazut o chestie albastra care se misca ( ca un fel de energie ^^" ). Si unul din ei, care a mers singur in seara urmatoare, cand a coborat nu mai putea de frica si nu a putut dormi trei zile n_n'''... Deci cred ^^.
Zbyee!!...
grafittix
Numb Waltz ~

Numarul mesajelor : 92
Varsta : 23
Data de inscriere : 24/08/2008

Vezi profilul utilizatorului

Sus In jos

Mesaj Scris de Magdalena la data de Mar Aug 26, 2008 1:09 am

oo''Interesant topic..oo'Anywayz...Nu cred in fantome..oo'''In fantoma Elodiei da,e singura in care eu cred,but anywayz..oo''''''''''''''''''''''''
So...Toti ne imaginam chestiile astea..Deliram..oo'''But nu exista..Este imposibil...Poate pe un taram indepartat la 90478538432578239469236921001017816503470 miliarde de km de Terra exista Organizatia Secreta a Fantomelor Cuminti...Poate..oo'''Anyway..Mintea le joaca feste celor care 'au vazut fantome'..oo''So,nu exista..oo'

Magdalena
Endless Admin ~

Numarul mesajelor : 559
Varsta : 21
Localizare : ->
Data de inscriere : 22/08/2008

Vezi profilul utilizatorului http://sorrowful-remembrance.blogspot.com/

Sus In jos

Mesaj Scris de EllaFromHell la data de Sam Aug 30, 2008 5:05 pm

Well sincer cred in fantome...acele slufete care au suferit cu adevarat si nu isi gasesc pacea.Sincer nu mi s-a intamplat nimik niciodata,dar bunicul si strabunikul meu au avut o gramada de intamplari cu demoni si tot felul de chestii dastea:))
EllaFromHell
Numb Waltz ~

Numarul mesajelor : 141
Varsta : 24
Localizare : Black clouds
Data de inscriere : 28/08/2008

Sus In jos

Mesaj Scris de gladys la data de Lun Sept 15, 2008 10:09 am

Deci in mod siigur pot spune ca exista spirite , asta toti credinciosi o stim , de asmenea mai stim si de iad si rai , decinn cred ca xista nelamuriri , bun multi spun ca fantomele provin din acele spirirte care nu au avut odihna dupa moarte , eu una cum in viata mea nu am azut fantome sau mai stiu eu ce ciudateni nu pot garanta ca este adevarat acest lucru dar a spn cum am auzt s eu , 2 la mana daca exista spirirte tind s acred ca probablil acolo unde exista poate si fantome , nu pot insa spune sigur ca , cred sau nu , dar pot daun procent 50 % cred , 50 % nu cerd, bine asta este o chestiune la fel precum si cu extrateresti , majoriatetea lumi crede ca noi nu sutem singuri in galaxie , ca mai exista si alte fiinte supranaturael , care traiesc pe aolo pe undeva pevreo planeta ba chiar uni zic ca au si vazut , biena sta este ceva ca si cu fantomele , despre caro clarvazatori d eumplu capul cu 9dei ca leam vorbit si vbla bla bla , dar daca nu ai ovezi clare ........ ramane totul la o ipoteza
nu credeti ?
gladys
Frozen Waltz

Numarul mesajelor : 20
Data de inscriere : 15/09/2008

Sus In jos

Mesaj Scris de YukiSou la data de Sam Oct 11, 2008 10:18 am

Well eu una nu cred ca exista fantome...spre deosebire de extraterestri acestea nu pot sa existe...
Nu cred nici in chestia cu Iadul si Raiul...una peste alta nimeni nu stie unde se duce spiritul unui om dupa ce acesta moare, nimeni nu stie daca exista Raiul sau Iadul, prin urmare...Toata chestia asta cu fantomele a fost inventata ca un fel de explicatie, zicand ca sufletele care nu pot merge nici in Iad nici in Rai sunt condamnate sa bantuie pe pamant pentru tot deauna -.-' pff x.x' si spiritele alea nu au alt ceva mai bun decat sa se ascunda dupa perdelele noastre si sa ne sperie si sa ne darame lucrurile prin casa nu?~.~'
pana nu vad cu ochii mei nici nu am sa cred
Iar emisiunile , pozele si toate celelalte nici nu mai e nevoie sa va spun eu ca sunt trucate.Totusi este oarecum 'amuzant' sa te uiti la ele,pentru ca desi stii ca nu exista uneori chiar reusesc sa te sperie XD.
YukiSou
Numb Waltz ~

Numarul mesajelor : 75
Varsta : 26
Localizare : Rebel:Sicks, Shadow:Six
Data de inscriere : 11/10/2008

Vezi profilul utilizatorului http://drop-a-veil.1talk.net/

Sus In jos

Mesaj Scris de Continut sponsorizat

Continut sponsorizat

Sus In jos